1. Založte účet

Nejprve je potřeba založit svůj účet na portále OKEDU. Registrace je bezplatná.

Ve svém účtu můžete prohlížet přiřazené kurzy, měnit kontaktní údaje a heslo, stáhnete certifikát o absolvování kurzu atd. Registrovat se můžete pomocí vašeho účtu na sociálních sítích, Googlu nebo vyplněním vstupních údajů. Pro základní přihlášení stačí vaše jméno a e-mail. Pokud chcete mít na certifikátech i datum narození, zadejte ho rovněž. Údaje můžete v budoucnu kdykoli změnit nebo upravit.

2. Výberte kurz

Na úvodní stránce nebo v příslušné kategorii vyberte kurz, který vás zaujal.

Po kliknutí na kurz se vám zobrazí detailní informace. Kliknutím na tlačítko koupit, přejdete na stránku pro úhradu.

3. Úhrada kurzu on-line

Kurz můžete uhradit dvěma metodami.

Zaplatit můžete on-line debetní / kreditní kartou nebo přes PayPal. Po úhradě těmito metodami proběhne ihned autorizace a e-learningový kurz nebo záznam webináře je ihned dostupný ke studiu / zhlédnutí. Budoucí kurzy se zobrazí jako plánované a budou dostupné v den zveřejnění. Na e-mail uvedený při registraci obdržíte potvrzení o objednání kurzu. Daňový doklad zasíláme do 14 dnů od provedení objednávky (úhrady).

4. Úhrada kurzu fakturou

Zaplatit můžete také převodním příkazem na základě vystavené faktury.

V tomto případě v rámci stránky kurzu pokračujte níže a vyplňte fakturační údaje. Faktury obvykle vystavujeme do 48 hodin. Po připsaní úhrady na náš účet, budou do 48 hodin odeslány přístupové údaje na e-mail přihlášeným studentům.

Bude vás studovat více?

Jste organizace a máte zájem objednat studium pro více zaměstnanců?

Využijte možnost skupinové slevy od třech účastníků. Vyplňte fakturační formulář a cenu vám patřičným způsobem upravíme. Pozor! Nezapomeňte uvést kontaktní e-maily všech účastníků kurzu! Na tyto zasíláme pozvánku pro registraci do vzdělávacího systému. Pro detailní informace nás kontaktujte na info@okedu.cz.


Jak pracovat s OKEDU?

Popis funkcionalit a vzdělávacíh metod používaných v našem systému.

Jak se přihlásit ze zvacího e-mailu a pracovat s OKEDU?

Obdrželi jste zvací e-mail pro přihlášení do Okedu? Například váš zaměstnavatel kurz objednal a uhradil fakturou. Tento video návod vám poradí, jak postupovat.

Jak pracovat s platformou ZOOM?

V rámci naší on-line výuky používáme platformu ZOOM. Pojďme se nyní podívat na to, jak se na výuku připravit.