Jak studovat s OKEDU?

V tomto článku Vám přinášíme informace o základních funkcionalitách vzdělávacího systému OKEDU. O tom, jak nastavit svůj účet, jaké formy získávání informací Vám budou nabídnuty a jakým způsobem obdržíte certifikát o absolvování kurzu.

Jak se přihlásit ze zvacího e-mailu a pracovat s OKEDU?

Obdrželi jste zvací e-mail pro přihlášení do Okedu? Například váš zaměstnavatel kurz objednal a uhradil fakturou. Tento video návod vám poradí, jak postupovat.

Jak pracovat s platformou ZOOM?

V rámci naší on-line výuky používáme platformu ZOOM. Pojďme se nyní podívat na to, jak se na výuku připravit.

Další otázky

 • Co je hlavním cílem Okedu.cz?

  Chceme vytvořit platformu pro online vzdělávání, která tisícům lidem pomůže získat nové informace pro sebe a rozvoj svých dětí.

 • Kdo za Okedu.cz stojí?

  Okedu.cz provozuje Ing. Libor Štěpán, který společně se speciální pedagožkou Mgr. Stanislavou Emmerlingovou začal z důvodu Covid opatření provozovat vzdělávání on-line formou. Uvědomil si, že pro kvalitní předávání obsahu je potřeba mít kvalitní prostředí. Proto vznikl portál Okedu.cz, jako otevřená platforma pro sdílení online kurzů. Možná znáte projekty www.vizualnistres.cz, www.branakekeniham.cz nebo www.proskolaky.cz.

 • Jaké výhody má studium online?

  Oproti klasickému školení nebo sezení ve škole ušetříte s online kurzy spoustu času a peněz. Můžete studovat, co chcete, kdy chcete a odkud chcete. A protože si spolupracovníky vybíráme, kvalita našich online kurzů je zaručena.

 • Co se mohu z online kurzů na Okedu.cz naučit?

  Okedu.cz se orientuje na vzdělávání pedagogů a rodičů. Do budoucna plánujeme další rozšíření témat. V našich kurzech najdete témata jako nápravy učení, terapie vizuálního stresu, rozvoj dětí.

 • Jak online kurzy na Okedu.cz vypadají?

  Kurzy obsahují video lekce a další studijní materiály, např. prezentace a texty. Kromě toho můžete vyplnit kvízy k lepšímu osvojení si znalostí a následnému získání Certifikátu o absolvování.

 • Co musím udělat pro získání Certifikátu o absolvování?

  Splnit podmínky, které mohou být různé kurz od kurzu. Většinou je třeba získat minimálně 80 % ze závěrečného testu.

 • K čemu můžu Certifikát využít?

  Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi. Některé kurzy jsou akreditovány u MŠMT v rámci DVPP. Certifikát můžete použít ve svém životopisu nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

 • Chci vytvořit vlastní online kurz. Co mám udělat pro to, aby mohl být na Okedu.cz?

  Máte lidi co naučit a nebojíte se postavit před kameru nebo mikrofon? Skvělé, ozvěte se nám na libor.stepan@branakekniham.cz a domluvíme se, jak spolu kvalitní online kurz vytvořit. Poskytneme vám naši plnou podporu po přípravu kurzu nebo váš hotový kurz zveřejníme.